Лікарі кажуть, що існують обмежені докази того, як добавки можуть або не можуть вплинути на поширення інфекції SARS-CoV-2 або прогресуванню захворювання. Ми не знаємо, чи допоможе прийом вітамінів або добавок вашій імунній системі боротися з новим коронавірусів або вплине на тяжкість ваших симптомів у разі контакту з ним. Але експерти кажуть, що деякі добавки можуть вплинути на тяжкість симптомів, коли справа доходить до інших вірусних інфекцій.

У лікарів і вчених до цих пір залишається багато сухих питань про новий коронавірус і про те, як він впливає на наш організм після зараження. Щоб зупинити поширення вірусу, рекомендується часте миття рук і соціальне дистанціювання.

Але багато людей задаються питанням: чи можемо ми що-небудь зробити, щоб посилити захист нашої імунної системи і боротися з вірусом, якщо ми вступаємо в контакт? Чи є добавки, які можуть допомогти?

Наша імунна система створена, щоб розпізнавати чужорідні для нашого тіла і усувати ці сторонні предмети. Якби імунна система була дуже активною, вона б атакувала наші власні тканини, що може статися при деяких аутоімунних захворюваннях, таких як ревматоїдний артрит і хвороба Крона.

СПИСОК ПОКУПОК ПРОТИ КОРОНАВИРУСА: ЩО КУПУВАТИ І ЩО ІГНОРУВАТИ?

Грунтуючись на дослідженнях впливу цинку на інші віруси, є деякі припущення, що мінерали можуть зменшити тяжкість симптомів, тому, якщо у вас почнуть проявлятися симптоми вірусу, включаючи новий коронавірус, рекомендується прийняти таблетки цинку для захисту. горло. Але прямо зараз немає однозначних доказів того, що це спрацює.

Як завжди, повідомте свого лікаря про всі добавках, які ви приймаєте або збираєтеся приймати, так як вони можуть представляти ненавмисний ризик для здоров'я певних груп або можуть взаємодіяти з іншими ліками, які ви приймаєте. Що ми знаємо про добавках? Наявні дані свідчать про те, що певні добавки можуть допомогти, коли мова йде про скорочення інфекції або тривалості захворювання. Але мало свідчень того, що добавки дійсно допомагають захистити вас від патогена. І немає ніяких доказів того, що будь-яка добавка - це срібна куля, яка підвищить загальний імунну відповідь на будь-які загрози.

Рекомендуємо для профілактики коронавируса

Шок

Є дані, що дозволяють припустити, що шок (приймається у вигляді чаю, таблеток, жувальної гумки) може знизити розмноження вірусу грипу і допомогти людям швидше вилікуватися від грипу. Дослідження, опубліковане в березні 2019 року, показало, що з'єднання в шокової концентрації можуть пригнічувати проникнення і реплікацію вірусу в клітини людини і можуть допомогти зміцнити імунну відповідь людини на вірус. Ні дуже хороших даних для нежиті і третій віковій категорії.

Цинк

За деякими даними, цинк підтримує вашу імунну систему і допомагає швидше боротися з інфекціями при застуді. Мета аналіз, опублікований в журналі JRSM в травні 2017 року, виявив докази того, що таблетки цинку можуть скоротити тривалість застуди більш ніж на 30 відсотків. Результати показали, що таблетки не містять лимонної кислоти або солі цитрату.

Хочу нагадати, що цинк спеціально не пройшло перевірку з новим коронавірусів, але тестувався з іншими вірусами. Коли справа доходить до інших вірусів, цинкові таблетки діють, пригнічуючи активність вірусу в горлі, коли інфекція тільки починає поширюватися, зменшуючи ці симптоми. Таким чином, прийом цих таблеток незабаром після появи симптомів може допомогти.

Вітамін С

За словами різних вчених, вітамін С володіє деякими перевагами при застуді (застуда може бути викликана коронавірусів). У мета аналізі 29 досліджень, в яких взяли участь 11 306 осіб, вивчалося, як річний прийом принаймні 200 міліграмів (мг) вітаміну С впливає на ризик і лікування застуди.

Дослідження показало, що вітамін С не знижує захворюваність простудними захворюваннями у дорослих, але скорочує тривалість простудних захворювань на 8%. У підгрупі досліджень вивчалися марафонці, армійські лижники, які інтенсивно тренувалися в дуже холодних умовах, і було виявлено, що щоденні добавки не менше 200 мг вітаміну С, мабуть, знижують ризик застуди. відсоток.

Рекомендується отримувати необхідний вам вітамін С щодня і зосередитися на отриманні його з харчових джерел, а не добавок. За даними Національного інституту здоров'я, рекомендована добова доза вітаміну С для дорослих становить від 75 до 90 мг на день. В апельсині міститься близько 75 мг, в зеленому перці - близько 60 мг, а в підлогу склянці брюссельської капусти - майже 50 мг. Не рекомендується приймати дуже високі дози вітаміну С; Згідно з виданням Harvard Health Letter, як тільки дози перевищують 400 мг, вітамін С виводиться тільки з сечею.

Вітамін D

Вітамін D важливий для підтримки сильної імунної системи. За даними Національного інституту здоров'я, низький рівень вітаміну D пов'язаний з частими простудними захворюваннями і грипом.

Вчені відзначають, що через те, що ми отримуємо так багато необхідного нам вітаміну D від сонця, у багатьох людей спостерігається зниження його рівня в зимові місяці. Вам не потрібно перевіряти свій рівень, щоб безпечно отримувати вітамін D; Якщо ви вирішите приймати добавки, рекомендується 600-800 МО або 15-20 мікрограмів. Мета аналіз досліджень показав, що вітамін D знижує ймовірність розвитку респіраторної інфекції на 42% у людей з дефіцитом вітаміну D.

Примітка. Дозування має значення. Щоденна доза D3 від 300 до 4000 МО була більш ефективна, ніж прийом високої щомісячної дози. Колективні дані вказують на те, що дефіцит вітаміну D може запобігти цитокіновий шторм і здатність організму захистити себе від COVID-19. Лікарі кажуть, що якщо у вас немає дефіциту, вітамін D дійсно не принесе багато додаткових переваг, але якщо у вас його дефіцит, прийом добавки може підвищити імунітет.

Яблучний оцет (яблучний оцет)

Хоча яблучний оцет (LCA) може похвалитися і іншими перевагами для здоров'я, немає ніяких доказів того, що LCA впливає на імунну функцію або що регулярне вживання покращує ваші шанси на боротьбу з вірусами.

Куркума

Хоча є деякі свідчення того, що куркума може приносити деякі переваги для здоров'я, в тому числі допомагати контролювати високий рівень холестерину, контролювати глюкозу і проблеми з травленням, немає конкретних доказів того, що вона може допомогти в боротьбі з вірусом.

Однак є дані, що дозволяють припустити, що одне з активних сполук куркуми (куркумін) якимось чином впливає на імунну функцію, хоча, як ці ефекти можуть або не можуть принести користь здоров'ю, все ще неясно.