Життя це постійний рух, а здорове життя завжди пов'язане з активним рухом. На повноцінне здоров\'я та довголіття впливають харчові добавки та правильно підібраний раціон. Сьогодні спортивне харчування користується шаленим попитом у людей різної вікової категорії, які віддають перевагу активному відпочинку.

Спортивне харчування - джерело корисних речовин для професіоналів та новачків. Також незамінне для тих, хто намагається збалансовано і правильно харчуватися, або дотримується суворої дієти.

MyProtein, Allnutrition, Nutrex - що їх поєднує?

Всі три світові бренди спортивного харчування націлені на виробництво сучасних, кращих у своєму сегменті добавок, виготовлених із натуральних компонентів. Вони повністю відповідають найвищим стандартам, відрізняються оптимальним співвідношенням високої якості та доступної ціни. Ефективність підтверджена провідними продажами на європейському ринку та відповідними сертифікатами.

MyProtein

Англійський бренд зумів за короткий час досягти світової слави, розпочавши діяльність у 2004 році. Через 6 років MyProtein почали продавати на web-сайтах Іспанії, Італії, Ірландії, Франції, Німеччини, а через 5 років - постачати майже по всій Земній кулі (50 напрямків). Цей рік став успішним завдяки сертифікату безпеки (А клас). Компанія стала першою серед конкурентів хто зміг цього досягти.

Allnutrition

Відома марка польської компанії SFD SA. Кожен товар створюється під контролем найкращих фахівців, пов\'язаних із спортивною галуззю. Виробник пропонує висококласне харчування різних категорій: креатини, амінокислоти, протеїни, продукти для зміцнення здоров\'я, зниження ваги та ін. Всі вони вирізняються великим асортиментом смаків.

Nutrex

Американська фірма, що розпочала виробництво у 2002 році. Команда кваліфікованих співробітників створила нові формули добавок, використовуючи передові технології та розробки. Продукція знаменитого бренду це складники нового покоління, які допомагають зробити тіло бездоганним. Особливою популярністю Nutrex користується у любителів фітнесу та бодібілдерів.

Звичайно наш сайт не обійшов увагою провідні бренди спортивного харчування. У каталозі HealthFit Ви знайдете великий асортимет найкращої у своєму роді спортивного харчування від знаменитих марок. Спробуйте та переконайтеся в якості. Вигідна вартість та умови співпраці гарантовані.