🔥ПРИ КУПІВЛІ ТОВАРІВ БРЕНДУ VPLAB В ПОДАРУНОК VITAMIN D3 600 IU🔥
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Адаптогени

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

РОЛЬ АДАПТОГЕНІВ В ЖИТТІ ЛЮДИНИ

У сучасному світі ніхто не скаржиться на перевтому, а активно борються з ним. Крім того, ми щодня стикаємося з різними впливами на навколишнє середовище - це екологія, побутова хімія, небезпечні речовини в товарах. Звичайно, всі ці чинники вплинуть на наше здоров'я.

В результаті організм рано чи пізно перестане чинити опір. Коли виникає безсоння, ми починаємо раптово реагувати на стрес, а потім стаємо дратівливими, втомленими і пригніченими.

Адаптогени - це препарати, які допомагають нам адаптуватися до конкретних ситуацій і підвищують опірність організму різним проблемам. Як пояснюють вчені, адаптогени можуть пригнічувати викид гормонів стресу. Це означає, що щоденний його рівень буде мати великий вплив на організм і не буде відхилятися від нормального ритму життя. Він може вирішити всі проблеми, може зменшити втрату здоров'я, може підтримувати вашу активність і зберігати ваш спокій, знизити стомлюваність і відновити нормальний сон.

Адаптогени:

 • Підвищують фізичну і розумову витривалість;
 • Захищають від пошкоджень;
 • Фізична стійкість до хімічних речовин, що викликають рак.

   

  До найвідоміших відносяться родіола рожева, астрагал, женьшень і багато інших трави. Адаптогени включають найрізноманітніші продукти: часник, обліпиху, імбир та ін. Адаптогени рослин можна придбати у вигляді чаю, добавок або трав. Мінерали і ресурси тваринного походження зазвичай виробляються в формі таблеток, порошків або капсул.

  Дослідження показали, що адаптогени допомагають запобігти появі плям, а людський організм не справляється з проблемами. Їх суть в тому, щоб допомогти організму впоратися з негативним впливом стресу, втоми і навколишнього середовища. Вони збільшують шляхи опору, вивільняючи гормони стресу в надниркових залозах, які впливають на функцію гіпофіза.

  Кожен тип адаптогена має корисні терапевтичні властивості. Дослідження показали, що при прийомі адаптогенів активність розумова і фізична, працездатність можуть збільшуватися в два з половиною рази. Насправді цей ефект настає, по суті, протягом години після його прийому.

  Після 15-30 днів щоденного прийому адаптогенів поступово проявляться довгострокові позитивні ефекти. Всі адаптогени мають поживними властивостями, а купити їх можна у нашому інтернет-магазині HealthFit.

Вгору