🔥ПРИ КУПІВЛІ ТОВАРІВ БРЕНДУ VPLAB В ПОДАРУНОК VITAMIN D3 600 IU🔥
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Амінокислоти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

ЯКА РОЛЬ АМІНОКИСЛОТ?

Амінокислоти - основа людського тіла. Всі внутрішні органи, м'язи, шкіра, зуби, волосся і інші тканини складаються як мінімум з половини кожного білка, і кожен білок являє собою амінокислоту. Ці білки (наприклад, ферменти) відіграють важливу роль в метаболізмі, травленні і імунній системі. Для спортсменів амінокислоти особливо важливі, тому що амінокислоти - найважливіша складового тренування м'язів.

Амінокислоти, що становлять білок клітин людини, діляться на дві категорії. Вони не можуть бути синтезовані в людському тілі або отримані з їжею в достатньому розмірі. Якщо природна дієта не відповідає особливим вимогам до амінокислот, вони повинні надходити в організм за допомогою добавок. В організмі людини відбуваються обмінні процеси, а також розпад амінокислот і формування обміну речовин. Деякі захворювання супроводжуються підвищенням рівня глюкози, а кінцевим результатом іншої реакції є утворення жиру, амінокислоти перетворюються в два метаболіти.

ПОВНИЙ СИНТЕЗ АМІНОКИСЛОТ

Для синтезу білка необхідні амінокислоти. BCAA представляють собою ланцюг амінокислот лейцину, ізолейцину і валіну. Валін і ізолейцин забезпечують енергію і витривалість. Лейцин важливий для виробництва м'язових клітин і може запобігти пошкодженню, пов'язане зі стресом. Форми випуску також включають різні таблетки, капсули, рідини та порошки. Рідина - найкраща форма. Таблетки з амінокислотами важко ковтати, у більшості людей немає з цим проблем. Порошок слід змішати з водою, бажано добре збовтати.

ВАЖЛИВІСТЬ ВІЛЬНИХ АМІНОКИСЛОТ В ОРГАНІЗМІ

Амінокислоти важливі, але коли пропорції також є найбільш підходящими. У більшості випадків краще рішення - це серія плавних і збалансованих. Отже, оптимальне співвідношення лейцину, ізолейцину і валіну в BCAA становить 2: 1: 1. Для досягнення конкретної мети необхідно використовувати кожну амінокислоту.

 

  • Лізин - один з найважливіших компонентів м'язового білка. Крім того, пряме всмоктування кальцію може підтримувати баланс між азотом, необхідним для росту м'язів, і підвищеною енергією (так зване «кільце») (тобто ліполізом).
  • Аргінін також може накопичувати азот в організмі і допомагати руйнувати жирові клітини. Це з'єднання стимулює вироблення гормону росту і грає важливу роль у функціонуванні імунної системи.
  • Глютамин - легкодоступний джерело енергії, а низкоуглеводная дієта допоможе захистити ваші м'язи від катаболізму.
  • Цитрулін допомагає виводити токсини, що руйнують людський азот;
  • Орнитин стимулює спалювання жиру, виводить токсини з організму і виробляє гормон росту.
  • Комбінація таурину і BCAA може допомогти зменшити хворобливість м'язів після тренування.

     

    Спортсмени і бодібілдери можуть купити амінокислоти, необхідні для тренувань, в магазині спортивного харчування HealthFit, де є багато варіантів і розумні ціни. Ви можете купити товар онлайн і замовити доставку в будь-яке місто України.

Вгору