🔥ПРИ КУПІВЛІ ТОВАРІВ БРЕНДУ VPLAB В ПОДАРУНОК VITAMIN D3 600 IU🔥
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Вітаміни та добавки для суглобів та зв'язок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Хондропротектроми називають препарати тривалої дії, які сприяють відновленню хрящової тканини, а також живлять її і уповільнюють руйнівні процеси в хворих суглобах. Їх призначають при патологіях суглобового апарату, які протікають з пошкодженням їх хрящів.

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДОБАВОК З ХОНДРОПРОТЕКТОРНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

Зазначену групу препаратів не слід вважати панацеєю від патологій, які протікають з пошкодженням суглобів, оскільки вони не позбавляють пацієнтів від хвороб. Однак вони інгібують дистрофічні зміни і певною мірою покращують стан хворих. Хондропротектори нормалізують білковий склад хрящів, а також сприяють відновленню хрящової тканини після її пошкодження. Їм властиво знеболювальний та протизапальний, а також протинабрякову дію, тому їх ефективно застосовують в комплексній терапії остеоартрозу та артритів. Також їх часто призначають при радикуліті, остеохондрозі та інших патологіях, для яких характерне зниження рухливості суглобів. Застосовуються такі лікарські засоби у формі таблеток і мазей. Найбільший терапевтичний ефект спостерігається при застосуванні препаратів, які вводяться безпосередньо в хворий суглоб. Це дозволяє отримати швидкі і стабільні результати, проте недоліком їх застосування є необхідність введення в умовах стаціонару. Нове покоління хондропротекторов має ряд переваг, таких як:

 

 • краща переносимість пацієнтами та менша ймовірність побічних дій;
 • більш виражений ефект;
 • сприяють відновленню хрящів і володіють власним протизапальною і знеболюючим ефектом;
 • мають патогенетичне дію, оскільки покращують метаболізм і сприяють нормалізації обмінних процесів;
 • дозволяють зменшувати кількість нестероїдних протизапальних ліків;
 • сприяють збільшенню щільності кісток;
 • зменшують запалення і захищають від впливу хімічних сполук, які руйнують мембрани хрящових клітин;
 • дозволяють пригнічувати симптоматику уражень суглобів, що підвищує рівень життя пацієнтів;
 • сприяють збільшенню пружності хрящової тканини, утворення хондроцитов, підсилюють синтез колагену;
 • покращують кровопостачання суглобів і активізують утворення внутрішньосуглобової рідини;
 • зменшують набряки і больові відчуття, які турбують хворих при ходьбі або в стані спокою.

   

  ХОНДРОПРОТЕКТОРИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

  Добавка Glucosamine Chondroitin MSM є комбінованою і містить кілька компонентів, які позитивно впливають на стан пошкодженої хрящової тканини. Серед них слід назвати такі, в складі яких є хондроїтину сульфат, а також глюкозаміну гідрохлорид.

  Компоненти стимулюють регенерацію і беруть участь в утворенні сполучної тканини, пригнічують процес дегенерації хряща і пригнічують дію ферментів (наприклад, еластази), які розщеплюють хрящову тканину. Крім цього, засіб має власний помірним протизапальну дію, тому зменшує прояви остеоартриту і дозволяє знижувати лікувальні дози нестероїдних протизапальних ліків. Хондроітин комплекс не застосовують при вагітності, схильності до кровотеч, значних порушеннях в роботі нирок, а також при наявності у пацієнта фенілкетонурії. Під час лікування може з'являтися свербіж шкіри і висипання на ній, запаморочення, диспепсія у формі нудоти, метеоризму і больових відчуттів в епігастрії.

  Добавки, які містять ті ж компоненти, що і описана вище група, однак мають в своєму складі ще одна діюча речовина - метілсульфонілметан. Дане з'єднання містить сірку, сприяє всмоктуванню мінералів, прискорює видалення токсинів і лактату, а також сприяє відновленню сполучної тканини і збільшує її еластичність.

Вгору