HealthFit.com.ua - інтернет-магазин товарів для здоров'я: вітамінів, мінералів, спортивного харчування та біологічно активних добавок. Спільними зусиллями ентузіастів в різних видах спорту та медицини ми створили таку платформу, де будь-яка людина знайде для себе потрібні добавки та вітаміни. Піклуєшся про своє здоров'я чи ні, поціновувач преміум сегменту чи простий студент, консультанти HealthFit підкажуть оптимальний товар для максимального ефекту.

Класика MyProtein чи хайповий BioTech - обирати тобі.

Ми працюємо з лікарями, фітнес-тренерами та амбасадорами брендів, постійно покращуючи сервіс, асортимент та логістику. На будь-який товар з нашого є всі відповідні документи на сертифікати якості. Прямі контракти з виробниками дають можливість нашій компанії HealthFit пропонувати клієнтам максимально низькі ціни, постійну наявність позицій та 100% гарантію якості. Фейки не пройдуть!

Всі товари на сайті healthfit.com.ua розбиті на категорії та підкатегорії так, щоб ви могли знайти потрібний вітамін чи ВСАА за декілька секунд, а оформлення замовлення в 1 клік робить покупку максимально зручною.

Команда HealthFit не заявляє на увесь світ про те, що вона - найкраща, але ми кожного дня доводимо це не словом, а ділом.

Зробивши замовлення, вже через декілька хвилин менеджер зв’яжеться з вами і проведе консультацію при потребі. Відчуй просто хороший сервіс. Обіцяємо, ви залишитесь з нами надовго.