🔥ПРИ КУПІВЛІ ТОВАРІВ ВІД 1500 ГРН - ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО🔥
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб: 10:00-12.00
Нд: Вихідний

 

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Ноотропи та стимулятори мозкової активності

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Що таке ноотропи?

Стимулятор для концентрації ModafinilНоотропні препарати активно використовуються лікарями-неврологами для лікування багатьох захворювань. Дозволяють стимулювати мозкову активність, покращити функціональність пам'яті, вирішити проблему з деменцією.

Це спеціальні засоби, призначені для підвищення ефективності навчання та працездатності. Першим розробили пірацетам ще у 60-х роках. Він стабілізував клітинні мембрани ЦНС, що сприяло вдосконаленню діяльності мозкових клітин.

Згодом речовину почали використовувати для пацієнтів із вродженим недоумством, старечою деменцією, кисневим голодуванням мозку, які перенесли травми з метою відновлення розумових здібностей. Основна частина таблеток для покращення пам'яті тваринного походження, оскільки виготовляються із низькомолекулярних білків, отриманих з мозку рогатої худоби та свиней. Відрізняються відсутністю побічних ефектів та невисокою вартістю.

Для чого приймати ноотропи та стимулятори?

Психотерапевтами та психіатрами призначаються в комплексі з іншими препаратами психотропного типу як ефективна мототерапія. Дозволяють вилікувати:

 • шизофренію;
 • депресивні стани;
 • гіперактивність;
 • синдром дефіциту уваги;
 • неврози.

Відновлюють когнітивну функціональність головного мозку, необхідну для отримання та сприйняття інформації. Також нормалізують кількість амінокислот, дефіцит яких призводить до порушення метаболічних процесів та білкового біосинтезу. Купити ноотроп можна для дітей, які страждають від наслідків перинатального ураження центральної нервової системи, розумової відсталості, затримок психічного та мовного розвитку.

Ноотроп GABAКому потрібні ноотропи?

Прописуються людям для комплексної терапії при станах та хворобах, що мають різну симптоматику:

 1. Синдром нейролептичний;
 2. Логоневроз, заїкання;
 3. Дискінезія, гіперкінези;
 4. Сечівні розлади;
 5. Порушення сну, безсоння;
 6. Больові відчуття в ділянці голови;
 7. Запаморочення;
 8. Глаукома відкритокутова;
 9. Недуги сітківки;
 10. Ретинопатія діабетична та ін.

Добавки для ЦНС використовуються і для новонароджених та літніх, так як характеризуються терапевтичним механізмом, що щадить.

Популярні ноотропи та стимулятори продуктивності

Сучасний ринок пропонує широкий асортимент препаратів для щоденної активності. На сайті представлена продукція високої якості від найкращих виробників:

 • Гінкго Білоба - допомагає постачати киснем тканини, запобігти появі вільних радикалів, усуває вушний шум, периферичну набряклість, коригує колірний зір, справляється з діабетичною ретонопатією, знижує негативний вплив тютюну та алкоголю;
 • ГАМК – нормалізує нервові процеси, пам'ять, увагу, мозковий кровообіг, повертаючи здатність говорити та рухатися;
 • Модафініл - сильний стимулятор, що запускає функції мозкової активності. Рекомендуємо модафініл купити студентам, які хочуть поєднувати регулярні спортивні навантаження з розумовими;
 • Біфрен – має транквілізуючі властивості. Забирає тривожність, страх, нервозність.

Де придбати ноотропи?

Справжні та доступні за ціною ноотропи є в інтернет-магазині HealthFit. Вибирайте, замовляйте, і ми доставимо покупку до будь-якої точки країни швидко та дбайливо!


Ціни на популярні ноотропи

Ноотропи та стимулятори мозкової активності  Ціна від
Стимулятор для концентрації Modafinil – 10 caps 212 грн
GABA - 90tab 274 грн
Stark GABA 500mg - 60caps

146 грн

GABA 750mg - 90caps 447 грн
GABA -200g 28778 грн
GABA 500mg - 200 veg caps 716 грн
GABA 500 mg - 100 caps 303 грн 
100% Pure GABA - 200g 481 грн

🏋️ Для чого ноотропи?

Ноотропи - це клас речовин, які покликані покращити когнітивні функції, такі як пам'ять, увага, концентрація, мислення та настрій. Вони часто використовуються для підтримки здоров'я мозку та покращення пізнавальних здібностей.

🏋️ Кому потрібно вживати ноотропи?

Ноотропи корисні для людей, які хочуть підвищити свою пам'ять, увагу та когнітивні функції. Вони можуть бути особливо корисні для студентів, професіоналів та старших людей, які прагнуть зберегти гострість розуму. Ноотропи також можуть допомогти спортсменам удосконалити фокус та увагу під час тренувань. 

🏋️ Які є популярні ноотропи?

 • Біфрен: Це антиоксидант, який відомий своєю здатністю збільшувати рівень холіну в мозку, що може покращити пам'ять та увагу.
 • L теанін (L-theanine): Цей амінокислотний з'єднання може підвищити концентрацію та знизити стрес.
 • Гінкго Білоба: Відомий своїми антиоксидантними властивостями та здатністю покращувати кровообіг, що може поліпшити функцію мозку та пам'ять.
 • Родіола розеа (Rhodiola Rosea): Це рослина може допомогти зменшити втому та стрес, поліпшуючи когнітивні функції.
 • Креатин (Creatine): Цей сполук може підвищити енергію мозку та поліпшити когнітивні функції.
 • Бакопа моначні (Bacopa Monnieri): Вона відома своєю здатністю поліпшувати пам'ять та навчання.

🏋️ Як замовити ноотропи та стимулятори мозкової активності?

В інтернет-магазині HealthFit можна знайти великий вибір ноотропів. Також можна скористатися допомогою спеціаліста для підбору товарів, які необхідні саме Вам.

Вгору