🔥ПРИ КУПІВЛІ ТОВАРІВ БРЕНДУ VPLAB В ПОДАРУНОК VITAMIN D3 600 IU🔥
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Ноотропи та стимулятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ноотропні препарати активно використовуються лікарями-неврологами для лікування багатьох захворювань. Дозволяють стимулювати мозкову активність, покращити функціональність пам'яті, вирішити проблему з деменцією.

Що таке ноотропи?
Це спеціальні засоби, призначені для підвищення ефективності навчання та працездатності. Першим розробили пірацетам ще у 60-х роках. Він стабілізував клітинні мембрани ЦНС, що сприяло вдосконаленню діяльності мозкових клітин.

Згодом речовину почали використовувати для пацієнтів із вродженим недоумством, старечою деменцією, кисневим голодуванням мозку, які перенесли травми з метою відновлення розумових здібностей. Основна частина таблеток для покращення пам'яті тваринного походження, оскільки виготовляються із низькомолекулярних білків, отриманих з мозку рогатої худоби та свиней. Відрізняються відсутністю побічних ефектів та невисокою вартістю.

Для чого приймати ноотропи та стимулятори?
Психотерапевтами та психіатрами призначаються в комплексі з іншими препаратами психотропного типу як ефективна мототерапія. Дозволяють вилікувати:

 • шизофренію;
 • депресивні стани;
 • гіперактивність;
 • синдром дефіциту уваги;
 • неврози.

Відновлюють когнітивну функціональність головного мозку, необхідну для отримання та сприйняття інформації. Також нормалізують кількість амінокислот, дефіцит яких призводить до порушення метаболічних процесів та білкового біосинтезу. Купити ноотроп можна для дітей, які страждають від наслідків перинатального ураження центральної нервової системи, розумової відсталості, затримок психічного та мовного розвитку.

Кому потрібні ноотропи?
Прописуються людям для комплексної терапії при станах та хворобах, що мають різну симптоматику:

 1. Синдром нейролептичний;
 2. Логоневроз, заїкання;
 3. Дискінезія, гіперкінези;
 4. Сечівні розлади;
 5. Порушення сну, безсоння;
 6. Больові відчуття в ділянці голови;
 7. Запаморочення;
 8. Глаукома відкритокутова;
 9. Недуги сітківки;
 10. Ретинопатія діабетична та ін.

Добавки для ЦНС використовуються і для новонароджених та літніх, так як характеризуються терапевтичним механізмом, що щадить.

Популярні ноотропи та стимулятори продуктивності
Сучасний ринок пропонує широкий асортимент препаратів для щоденної активності. На сайті представлена продукція високої якості від найкращих виробників:

 • Гінкго Білоба - допомагає постачати киснем тканини, запобігти появі вільних радикалів, усуває вушний шум, периферичну набряклість, коригує колірний зір, справляється з діабетичною ретонопатією, знижує негативний вплив тютюну та алкоголю;
 • ГАМК – нормалізує нервові процеси, пам'ять, увагу, мозковий кровообіг, повертаючи здатність говорити та рухатися;
 • Модафініл - сильний стимулятор, що запускає функції мозкової активності. Рекомендуємо модафініл купити студентам, які хочуть поєднувати регулярні спортивні навантаження з розумовими;
 • Біфрен – має транквілізуючі властивості. Забирає тривожність, страх, нервозність.

  Підібрати потрібний товар можна в каталозі, скориставшись зручною системою пошуку.

Де придбати ноотропи?
Справжні та доступні за ціною ноотропи є в інтернет-магазині HealthFit. Вибирайте, замовляйте, і ми доставимо покупку до будь-якої точки країни швидко та дбайливо!

Вгору