🔥ПРИ КУПІВЛІ ТОВАРІВ БРЕНДУ VPLAB В ПОДАРУНОК VITAMIN D3 600 IU🔥
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Вітаміни та добавки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

ЗНАЧЕННЯ ВІТАМІНІВ В СУЧАСНОМУ СВІТІ

Важливість і користь для організму вітамінів і мінералів вже давно науково доведено, тому вітамінні добавки для сучасної людини стали звичною справою, і практично кожен їх приймає, виходячи зі своїх потреб і цілей. Багато корисних речовин людський організм може синтезувати самостійно, але є і незамінні вітаміни, амінокислоти і мінерали, які потрібно приймати ззовні. Як наприклад вітамін Д - він виробляється тільки на сонці, отже, якщо немає можливості щодня приймати сонячні ванни, на допомогу прийдуть біологічно активні добавки і закриють денну потребу в цьому живильній речовині.

Хоча потреба людини в додаткових вітамінах і мінералах не так велика, але закриття денної норми - важливий фактор життя. Вітаміни не виробляються в організмі, необхідно купувати вітаміни і мінерали у вигляді добавок, а їжа не завжди обмежується адекватним споживанням і нормальної дозою. Неправильне зберігання і термічна обробка продукту можуть зруйнувати багато вітамінів.

КОЛИ ПОТРІБНІ ВІТАМІНИ І МІНЕРАЛИ

Тим, хто не може переносити деяку їжу і рідко вживати овочі, фрукти і зелень, слід купити антиоксиданти, вітаміни і мінерали. Шкідливі звички, апатія, фізична пасивність і хвороби можуть швидко зруйнувати ваше здоров'я. Фізична активність і обмін речовин збільшують потребу в багатьох поживних речовинах, включаючи поживні речовини, які визначають вітаміни, необхідні для виконання вправ. Вчені рекомендують вітаміни і мінерали у вигляді добавок.

Щоб досягти найвищих результатів в спорті і зберегти здоров'я, необхідно збільшити відновлення, приймати добавки і дотримуватися дієти. До рідких вітамінів ставляться вітаміни групи B, фолієва і пантотенова кислоти, а також біотин, які не можуть накопичуватися в організмі і не можуть бути додані в організм. Жирні кислоти не потрібно приймати щодня. Жирні кислоти (в тому числі вітаміни A, E, K, D) накопичуються в організмі (печінки), тому рекомендовану дозу не слід перевищувати.

ВІТАМІНИ І РІЗНІ ДОБАВКИ В МАГАЗИНІ HEALTHFIT

Різноманітність продуктів настільки велика, що складно вирішити, які вітаміни і мінерали купувати. Розділи діляться по типу, призначенню і формі. Коли вміст вітамінів і мінералів низька, найкраще приймати препарат з загальними вітамінами, мінералами та іншими добавками. Виробники розробили позиції, що відповідають потребам чоловіків, жінок, дітей і молоді. Людям, які хочуть купувати вітаміни, дуже легко вибрати відповідний комплекс з безлічі інгредієнтів. Концентрація активних речовин також різниться.

Магазини здорового харчування, такі як HealthFit пропонують спортивні добавки в формі таблеток, зазвичай в капсулах або в рідкій формі. Вирішуючи, який вітамін купити, потрібно враховувати простоту використання і дію. Нарешті, якщо ви хочете купити мінерали і вітаміни, переконайтеся, що ви вибрали схвалені продукти від відомих брендів.

Вгору