З чим у вас асоціюється слово NUTLOVE? Для нас це вже синонім фраз «без додавання цукру» та «смачно». Саме так найчастіше описують продукцію ALLNUTRITION із серії NUTLOVE. Смачні креми, вишукані шоколадні цукерки, оксамитові білки та горіхи чи сухофрукти в шоколаді – це NUTLOVE.

Кожен із продуктів з цієї серії був створений з особливою ретельністю, щоб забезпечити вишуканий смак і, водночас, завдяки своєму складу, насолоду всім, хто сидить на дієті та піклується про своє здоров’я.

Нові батончики NUTLOVE

Що б ви сказали, якби до цього унікального сімейства улюблених солодощів додали батончики? Звучить ідеально? Саме таким є останній продукт від ALLNUTRITION. NUTLOVE MILK CHOCOLATE BAR – чудовий батончик із фантастичним складом та ідеальною вагою для кожного любителя корисних солодощів. В кожній кишені, сумочці чи зручному пакетику вміститься компактний батончик, який може стати порятунком у хвилину слабкості.

Що робить плитку NUTLOVE MILK CHOCOLATE BAR особливою?

Звичайно, без додавання цукру. Цей продукт містить лише природну глюкозу. Виняткова солодкість досягається завдяки мальтиту — речовині, яка чудово замінює сахарозу, але не викликає швидких коливань рівня глюкози в крові. Мальтит належить до сімейства поліолів, тобто цукрових спиртів. Цей підсолоджувач отримують із пшеничного, кукурудзяного крохмалю та тапіоки, які є повністю натуральною сировиною.

Ще однією перевагою є високий вміст какао, мінімум 35%. Мало хто знає, що какао вважається одним з найкращих джерел антиоксидантів. Це приносить користь вашому здоров'ю! Завдяки високому вмісту антиоксидантів, таких як флавоноли та поліфеноли, шоколад підтримує серцево-судинну систему та мозок, а також захищає нашу шкіру від старіння. Все завдяки корисним властивостям антиоксидантів, які нейтралізують вільні радикали.

Спробуйте, не зволікайте!

Найновіший батончик ALLNUTRITION NUTLOVE MILK CHOCOLATE BAR має, перш за все, унікальний смак, який сподобається кожному. Незалежно від того, чи ви на роботі, у школі чи повертаєтесь із тренування, ця закуска стане ідеальним рішенням для зайнятих людей, які люблять «пожувати» щось солодке і водночас корисне.