Безумовно, корисний, - в один голос заявляють лікарі та вчені. За останні роки по всьому світу зросла його популярність. У чому він полягає, і від чого допомагає?

Цей вітамін був навіть включений в протоколи при проведенні терапії інтенсивної у пацієнтів з Ковід. D3 був визнаний одним з кращих засобів у боротьбі і профілактиці при коронавірус. Безумовно, цей вітамін цінний для організму і в інших випадках.

Прийом цього цінного «речовини» значно знижує захворюваність також і ГРВІ. Якщо у людини його рівень достатній, значить, у людини хороший імунітет. D3 покращує противірусну активність організму, корисний при 200 функціях організму.

Вітамін D3 допомагає краще засвоюватися в організмі кальцію, важливий для роботи і благополуччя м'язової системи, покращує рівень вмісту глюкози в крові людини. Також при дії цього вітаміну краще «працює» серотонін, це «гормон радості».

Найпопулярнішою формою вітаміну D3 є масляний його розчин. Він добре засвоюється, і при цьому зазвичай не містить алергенних речовин, допоміжних речовин. Також деякі вживають вітамін в капсулах. Цей варіант найбільш підходить для щоденного прийому, оскільки зручний у використанні і при ньому діє достатня доза вітаміну. Деякі люди вважають за краще мармелад з вмістом D3, він зручний у використанні і приносить велику користь.

У ЯКИХ ПРОДУКТАХ МІСТИТЬСЯ ВІТАМІН Д?

Але є вітамін D3 і в звичайних продуктах. Де його багато? - Його багато в риб'ячому жирі, а також в рибі, особливо атлантичної оселедця. Є багато цього вітаміну і в лососі. Незбиране молоко також може похвалитися вмістом цього вітаміну. Яєчний жовток і яловича печінка, печінка тріски - також джерела D3. Ікра, гриби-лисички, дріжджі, м'ясо, кукурудзяна олія - ​​також джерела цього вітаміну. ​​

Корисно бувати під відкритим небом, особливо, коли сонячна погода - це допомагає організму «набрати» в достатній кількості вітаміну D3. Таким чином, щоб уникнути захворювання Ковідом або перенести його легше, обов'язково потрібно більше застосовувати вітамін D3, більше гуляти, думати про імунітет і гігієну, надягати маски в місцях скупчення людей.