Модафініл використовують ті, кому треба підвищити концентрацію та працездатність, насамперед це айтішники, бізнесмени та студенти. У 2019-2021 роках кількість покупок модафінілу зросла вдесятеро, не кажучи вже про те, скільки людей замовляють його в інтернет-магазинах, як HealthFit.

МОДАФІНІЛ - ВІДГУКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Ті, хто приймав цей препарат, дуже задоволені результатами. Відгуки свідчать, що модафініл різко підвищує працездатність, збільшує концентрацію, прибирає почуття міста і викликає звикання. А побічні ефекти у вигляді жирної шкіри та випадкових головних болів не надто беруться до уваги.

Хороша репутація модафінілу призвела до того, що його стали використовувати люди, які страждають на депресію, хронічну втому, розсіяний склероз і будь-які захворювання, при яких спостерігається занепад сил. Що може бути кращим, ніж просто випити таблетку і бути енергійним цілий день?

Давайте розберемося як працює модафініл. Спочатку він був призначений тільки для лікування розладів сну, наприклад нарколепсії, при якій буває неконтрольована сонливість. Виробники стверджують, що він підвищує рівень дофаміну в мозку, а це справді зберігає почуття задоволення та мотивацію продовжувати діяльність. Але будь-які ліки мають побічні ефекти, але не завжди вони бувають поганими або яскраво вираженими. Ось кілька офіційно зареєстрованих побічних реакцій, які викликані прийомом модафінілу ПРИ НЕПРАВИЛЬНОМУ ВИКОРИСТАННІ:

1. Безсоння та занепокоєння.
2. Головні болі та підйом артеріального тиску.
3. У поодиноких випадках алергічна реакція.

Модафініл працює?

Донедавна були сумніви, що цей препарат впливає на наш розум. Нещодавнє дослідження виявило, що люди, які приймають модафініл, показують результати перевірочних тестів набагато вищими, ніж у разі прийому таблеток плацебо. Деякі відзначають, що препарат посилює і фізичну витривалість, а не лише допомагає в розумовій роботі.

Занепад сил і нездатність повноцінно працювати пояснюється внутрішніми процесами в організмі. Основні причини зниження працездатності – хронічне запалення, фастфуд, споживання величезної кількості кави та різних напоїв із штучними наповнювачами.

Прийом модафінілу – це шлях до покращення себе. Подібні засоби не потрібно використовувати на постійній основі, а лише коли потрібна додаткова енергія та життєва сила. Також варто звертати увагу на нормальне харчування та повноцінний відпочинок.