🔥ПРИ КУПІВЛІ ТОВАРІВ ВІД 1500 ГРН - ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО🔥
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб: 10:00-12.00
Нд: Вихідний

 

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

VPLab

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Компанія виготовляє вітамінні та мінеральні біодобавки, а також спортивне харчування вищої якості, які відповідають  преміум-класу. Продукція виробника «спрямована» на підвищення результативності від фізичних навантажень людини. Купити вітаміни VPLab – це покращити загальне самопочуття, підвищити силу, бадьорість, активність та витривалість, прискорити зростання та відновлення м'язової маси, контролювати вагу.

Особливості

Найбільші підприємства розташовуються біля Західної Європи у багатьох країнах. Також є фабрики в Америці. Кожен етап ретельно контролюється, тому вироби відповідають сертифікованим критеріям ISO, USP та GMP. Робляться з добірної, перевіреної сировини, одержаної від відомих, провідних марок та постачальників. Відрізняються оптимальним підбором та рідкісним поєднанням елементів.

Ultra Men's Sport – унікальна формула для чоловічого здоров'я

Високотехнологічний комплекс з ідеальним співвідношенням компонентів – 50 активних речовин. Допомагає підтримуавти самопочуття у представників сильної половини людства, за рахунок прискорення білкового синтезу та енергетичного клітинного обміну, збільшення потужності, витримки, загартування до фізичних навантажень.

VPlab Ultra Men's Sport містить компоненти з мінералами, збором фруктових і рослинних екстрактів, пальмовими ягодами Сереноа, лікопіном, гарбузовим насінням та ін.

VPlab Ultra Women – п'ять чудових сумішей для здоров'я жінок

Позитивно впливає на фізичну та розумову продуктивність. Препарат розроблений з урахуванням організму жінок, тому містить збільшену кількість найважливіших складових. VPlab Ultra Women – це матриці, призначені для підтримки імунної системи, нігтьових пластин, волосся, шкірного покриву, сечостатевої, серцево-судинної та ЦНС, забезпечення омолоджувального ефекту. Засіб містить потужні антиоксиданти.

Різноманітність асортименту та переваги

Сьогодні бренд ВПЛаб робить близько ста найменувань із прекрасною засвоюваністю та біодоступністю. До них входять:

 1. Ultra Women Multivitamin Formula - 90 caps
 2. Ultra Men's Sport Multivitamin - 90 caps
 3. Glucosamine Chondroitin MSM - 90 tabs
 4. Collagen Peptides - 300g
 5. Forest Fruits Tribulus Terrestris - 90 caps

Що стосується переваг, то беззаперечні «плюси» – максимальна увага до побажань замовника з боку творців та відмінна якість. Також варто зазначити:

 • кожен продукт унікальний;
 • має чудові різноманітні смаки;
 • добавки є абсолютно безпечними, оскільки проходять багаторівневі перевірки;
 • нутрієнти 100% екологічні;
 • склади «демонструють» високу дієвість;
 • економія та вигідна ціна;
 • мускулатура швидше зростає;
 • досягається бажана рельєфність фігури.

Завдяки любові до власної справи та професіоналізму досвідчених учених, придбати відповідну комбінацію можуть як новачки, так і атлети. На світовому ринку VP Laboratory займає лідируючу позицію, тому їй довіряють. Вона використовує обладнання стандарту ISO відстежуючи запити клієнтів. Розкривайте особистий потенціал та впевнено йдіть до поставленої мети.

Головне завдання бренду – створення продукції, виготовленої з інноваційних прогресивних інгредієнтів із застосуванням «працюючих» сполук. Рухається у напрямку стабільного вдосконалення та розвитку, впроваджуючи наукові новаторські розробки для повної безпеки та ефективності запропонованої продукції.

Розгорнути
Вгору