🔥ПРИ КУПІВЛІ ТОВАРІВ БРЕНДУ VPLAB В ПОДАРУНОК VITAMIN D3 600 IU🔥
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Nutrex

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сьогодні спорртивне харчування стало важливою частиною більшості людей, які активно займаються своїм тілом. Сучасні чоловіки та жінки розуміють важливість застосування спеціального харчування. Недостатньо лише фізичних навантажень для отримання ідеальної фігури.

Жироспалювачі Lipo 6 Black – потужна підтримка схуднення

Американський бренд займає лідируючу позицію на ринку спортивного харчування. З 2002 року забезпечує сучасний технологічний підхід під час виготовлення біодобавок. Пропонує споживачам ефективні та потужні препарати для здоров'я. Марка отримала визнання, перш за все, завдяки спалювачам жиру серії Lipo, аналогів за результативністю яких, немає у світі.

Містить нешкідливі компоненти: рослинні інгредієнти для запуску та прискорення метаболізму, вітаміни, синефрин, таурин, кофеїн. Також компанія виробляє нову продукцію для любителів та професіоналів із застосуванням особливих технологій, що дозволяють отримати найкращі, безпечні та практичні суміші.

Що пропонує Nutrex?

Товари, що забирають зайву вагу, продаються в капсулах з рідким вмістом, доповненими фолієвою кислотою, вітамінами D і В12, тироніном, йохімбіном. Відмінна риса комплексів – усувають надлишкові відкладення, запобігаючи утворенню катаболізму в м'язах.

Асортимент складається із продукції, призначеної для покупців будь-якої статі, які дещо відрізняються характеристиками. При розробці препаратів враховуються фізіологічні особливості, від яких залежить дозування діючих елементів.

Найбільш популярними є:

 • Lipo 6 Black Ultra Concentrate - 60 caps
 • Lipo 6 Black Hers UC - 60 caps
 • Lipo 6 Black - 120 caps Vitrix - 60ct

Сприяють досягненню успіхів у спорті, підтримують гарне самопочуття та високий рівень енергії.

Переваги

Головне завдання – вивести з організму зайве. Спеціальний органічний збір не спроможний нашкодити, тому приймається професійними атлетами з різних країн. Має велику кількість кальцію, заліза, ферментів, мінералів. Поділяється на порції, які складаються з трьох капсул, що містять корисні речовини.

Цей поділ дає можливість самому визначати період прийому з огляду на власний стан. Цей варіант безболісно і за короткий термін зробить тіло підтягнутим і красивим. За рахунок особистого висококласного обладнання та впровадження інноваційних формул, у каталозі присутнє виключно оригінальне спортивне харчування, що має такі переваги:

 • сировина ретельно відбирається, тому бракована забирається відразу;
 • немає аналогів;
 • покращує концентрацію уваги та навички фокусування;
 • маса м'язів не втрачає обсягу під час зниження ваги;
 • калорії спалюються значно швидше;
 • власне автономне виробництво сприяє формуванню низької роздрібної вартості;
 • великий вибір комплексів, які «демонструють» чудові результати;
 • фірма гарантує практичність, безпеку, користь, дієвість.

Продукти, представлені Нутрекс Ресерч, мають попит на території Європи, Америки та інших держав. Заборонено приймати перед сном, оскільки може порушитись нічний та денний режим. Обов'язково слід контролювати співвідношення кислотно-лужного балансу, тоді чудовий настрій, працездатність, енергійність, ідеальні контури – забезпечені.

Кожне фізичне навантаження «вимагає» певних видів працюючих харчових добавок: для набору м'язової маси, відновлення після інтенсивних тренувань, позбавлення від надлишків жиру. Спортивне харчування Nutrex – чудовий спосіб отримати бажане!

Розгорнути
Вгору