🔥ПРИ КУПІВЛІ ТОВАРІВ ВІД 1500 ГРН - ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО🔥
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб: 10:00-12.00
Нд: Вихідний

 

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Myprotein

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Купити Myprotein можна у будь-яких різновидах, оскільки бренд пропонує величезний асортимент продукції, спрямованої на відновлення та підтримання здоров'я. Розроблена лінійка містить понад 3000 варіантів продукції, що поставляється до 70 країн світу. Основний напрямок – Європа та Великобританія.

Що пропонує іменитий бренд Myprotein?

Незважаючи на те, що основною сферою діяльності фірми є виробництво спортивного харчування, додатково вона створює близько 2000 товарів:

 1. Протеїнові коктейлі. Збільшують м'язову масу, містять різні типи протеїну.
 2. Вуглеводно-білкові добавки. Призначені для набору ваги та отримання енергії.
 3. Креатин. Забезпечує поліпшення об'єму мускулатури, силових показників та результатів від занять завдяки зниженню «подачі» в м'язи води.
 4. Амінокислоти. Мікроелементи, що входять до структури молекул білка. Це «матеріал», що сприяє утворенню м'язових волокон.
 5. Клітковина. Є добавкою, що сприятливо впливає на кишечник та травлення.
 6. Протеїнові батончики. Поповнюють «резерви» бадьорості та білка. Представлені у зручній для використання формі.

Також на фабриках створюються мінерали та вітаміни, органічні та рослинні препарати, ходропротектори, одяг та аксесуари. Відмінно підходять як професіоналів, так і для новачків, які бажають підібрати оптимальний варіант для правильного харчування: Impact Whey Protein, Chocolate Smooth, Alpha Men, Creatine Monohydrate, Essential Omega 3.

Беззаперечні переваги

Затребуваність та популярність біодобавок Май Протеїн обумовлена такими «плюсами»:

 • Власні лабораторії та заводи. У наукові дослідження та спеціалізоване оснащення, виробник вклав значні фінансові ресурси для досягнення високого рівня чистоти та безпеки товарів. Тому вони відповідають максимальним стандартам надійності.
 • 100% якість. Для тестування фахівці застосовують інноваційне рентгенівське обладнання, що дозволяє відсканувати порошки та суміші у ближньому діапазоні. Сьогодні вони відповідають класу АА, отже, є нешкідливими харчовими структурами.
 • Бренду надають перевагу відомі атлети. Не містять заборонених інгредієнтів, за які Всесвітня антидопінгова агенція виключає зі змагань. Фірма тісно працює із LGC Sport Science.
 • Доступність. Бренд виготовляє все самотужки, без залучення інших сторін. Це дозволяє сформувати демократичну для покупця вартість, доступну всім верствам населення.
 • Клієнтська база. Повністю задовольняються запити та побажання замовників. Асортимент доступний навіть для людей, які страждають від непереносимості глютена або лактози, вегетаріанці та вегани.

Купити Myprotein – це знайти харчування найвищої якості, не здатне нашкодити, а лише підвищити психофізіологічний стан та працездатність. Організм отримає необхідний пластичний матеріал, енергію, потрібні мікроелементи та вітаміни, відновиться після інтенсивних навантажень під час змагань та тренувань.

MyProtein - це британський бренд спортивного харчування, заснований у 2004 році.

Чим MyProtein відрізняється від інших?

 • Бездоганна якість: власні виробничі потужності з жорстким контролем на всіх етапах.
 • Інноваційні продукти: постійне оновлення асортименту та розробка нових формул.
Розгорнути
Вгору